Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Attribute
sk: Atribút

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Dialog
sk: Dialóg

en: Modal
sk: Modálny
