Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
