Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Dialog
vi: Hộp thoại

en: Invisible
vi: Vô hình

en: Modal
vi: Cách thức
