Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: About
bo: གསལ་བཤད
