Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Attribute
cs: Atribut

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Dialog
cs: Dialogové okno
