Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Attribute
da: Attribut

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -
