Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Attribute
de: Attribut

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Before
de: Davor

en: After
de: Danach

en: About
de: Über

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Close Button
de: Schließen-Button

en: Invisible
de: Unsichtbar
