Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Attribute
et: Omadus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
