Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
