Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
