Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа
