Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -
