Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Attribute
pt: Atributo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Depois

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Dialog
pt: Diálogo

en: Breakpoint
pt: Ponto de interrupção
