Multiselect Dropdown (1.2.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt
