Multiselect Dropdown (1.2.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Attribute
ca: Atribut

en: Yes
ca: Sí

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
