Multiselect Dropdown (1.2.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Attribute
es: Atributo

en: Yes
es: Sí

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Breakpoint
es: Salto de pantalla (breakpoint)
