Multiselect Dropdown (1.2.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -
