Multiselect Dropdown (1.2.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Attribute
gl: Atributo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Dialog
gl: Diálogo
