Multiselect Dropdown (1.2.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Attribute
is: Eigindi

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
