Multiselect Dropdown (1.2.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
