Multiselect Dropdown (1.2.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Attribute
oc: Atribut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
