Multiselect Dropdown (1.2.3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Dialog
ru: Диалог

en: Close Button
ru: Кнопка Закныть

en: Invisible
ru: Невидимый

en: Modal
ru: Модальное окно

en: Breakpoint
ru: Точка останова
