Multisite Manager Tool (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Clear cache
el: Διαγραφή των δεδομένων λανθάνουσας μνήμης

en: Site configuration
el: Γενική διευθέτηση ιστοτόπου

en: About
el: Περί

en: Database configuration
el: Ρυθμίσεις βάσης δεδομένων

en: Caches cleared.
el: Τα περιεχόμενα των λανθάνουσων μνημών διαγράφηκαν.
