Multisite Manager Tool (1.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Actions
es: Acciones

en: Save
es: Guardar

en: Site name
es: Nombre del sitio

en: Site
es: Sitio

en: Clear cache
es: Vaciar caché

en: Site configuration
es: Configuración del sitio

en: About
es: Acerca de

en: Database configuration
es: Configuración de la base de datos

en: Caches cleared.
es: Cachés vaciadas.
