Multisite Manager Tool (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Save
et: Salvesta

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site
et: Sait

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: Site configuration
et: Saidi seaded

en: About
et: Programmist

en: Database configuration
et: Andmebaasi seaded

en: Caches cleared.
et: Kõik andmed vahemälust on kustutatud.
