Multisite Manager Tool (1.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Save
id: Simpan

en: Site name
id: Nama situs

en: Site
id: Situs

en: Clear cache
id: Bersihkan tembolokan

en: Site configuration
id: Konfigurasi situs

en: About
id: Tentang

en: Database configuration
id: Konfigurasi database

en: Caches cleared.
id: Singgahan sudah dikosongkan.
