Multisite Manager Tool (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Save
mn: Хадгалах

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Database configuration
mn: Өгөгдлийн сангийн тохиргоо

en: Caches cleared.
mn: Түр ой санамжуудыг хоослочихсон.
