Multisite Manager Tool (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Database configuration
ne: डाटाबेस को सेटअप
