Multisite Manager Tool (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Site configuration
am: ድረ ገጽ ውቅረት

en: Database configuration
am: የመረጃ ቋቱ ውቅረት
