Multisite Manager Tool (1.0.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Save
ca: Desa

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site
ca: Lloc

en: Clear cache
ca: Neteja la memòria cau

en: Site configuration
ca: Configuració del lloc web

en: About
ca: Detalls

en: Database configuration
ca: Configuració de la base de dades

en: Caches cleared.
ca: Memòries cau netejades.
