Multisite Manager Tool (1.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Save
cy: Cadw

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Site configuration
cy: Ffurfweddiad safle

en: Database configuration
cy: Ffurfwedd cronfa ddata

en: Caches cleared.
cy: Storfa wedi clirio
