Multisite Manager Tool (1.0.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Save
eu: Gorde

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site
eu: Gunea

en: Clear cache
eu: Cache-ak hustu

en: Site configuration
eu: Gune konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Database configuration
eu: Datu-base konfigurazioa

en: Caches cleared.
eu: Cache-ak garbituta.
