Multisite Manager Tool (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Database configuration
kn: ಡೇಟಾಬೇಸ್ ಸಂರೂಪಣೆ
