Multisite Manager Tool (1.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Save
pt: Salvar

en: Site name
pt: Nome do site

en: Clear cache
pt: Limpar cache

en: Site configuration
pt: Configuração do site

en: About
pt: Sobre

en: Database configuration
pt: Configuração do banco de dados

en: Caches cleared.
pt: Todos os caches foram limpos.
