Multisite Manager Tool (1.0.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Save
ast: Guardar

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Clear cache
ast: Llimpiar caché

en: Database configuration
ast: Configuración de la base datos
