Multisite Manager Tool (1.0.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Site configuration
bs: Konfiguracija stranice

en: Database configuration
bs: Konfiguracija baze podataka
