Multisite Manager Tool (1.0.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Save
de: Speichern

en: Site name
de: Name der Website

en: Site
de: Website

en: Clear cache
de: Cache leeren

en: Site configuration
de: Website-Konfiguration

en: About
de: Über

en: Database configuration
de: Datenbankkonfiguration

en: Caches cleared.
de: Die Caches wurden geleert.
