Multisite Manager Tool (1.0.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Save
hr: Spremi

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Clear cache
hr: Isprazni priručnu memoriju

en: Site configuration
hr: Postavke sitea

en: About
hr: Opis

en: Database configuration
hr: Postavke baze podataka

en: Caches cleared.
hr: Priručna memorija je ispražnjena.
