Multisite Manager Tool (1.0.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Save
it: Salva

en: Site name
it: Nome del sito

en: Site
it: Sito

en: Clear cache
it: Svuota la cache

en: Site configuration
it: Configurazione del sito

en: About
it: Informazioni

en: Database configuration
it: Configurazione database

en: Caches cleared.
it: Cache eliminate.
