Multisite Manager Tool (1.0.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Save
ro: Salvare

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site
ro: Sit

en: Clear cache
ro: Golire cache

en: Site configuration
ro: Configuraţie sit

en: About
ro: Despre

en: Database configuration
ro: Configurația bazei de date

en: Caches cleared.
ro: Datele din cache au fost șterse.
