Multisite Manager Tool (1.0.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Save
ru: Сохранить

en: Site name
ru: Название сайта

en: Site
ru: Сайт

en: Clear cache
ru: Очистить кэш

en: Site configuration
ru: Настройка сайта

en: About
ru: Информация

en: Database configuration
ru: Конфигурация базы данных

en: Caches cleared.
ru: Кэш очищен
