Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Save
af: Stoor

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site configuration
af: Webwerfkonfigurasie

en: Database configuration
af: Databasiskonfigurasie

en: Caches cleared.
af: Kas is skoongemaak.
