Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Save
ar: حفظ

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site
ar: موقع

en: Clear cache
ar: مسح ذاكرة التخزين المؤقت

en: Site configuration
ar: إعدادات الموقع

en: About
ar: حول

en: Database configuration
ar: إعدادات قاعدة البيانات

en: Caches cleared.
ar: تم مسح ذاكرات التخزين الموقت.
