Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Save
cs: Uložit

en: Site name
cs: Název webu

en: Clear cache
cs: Vyčistit cache

en: Site configuration
cs: Nastavení webu

en: About
cs: Popis

en: Database configuration
cs: Nastavení databáze

en: Caches cleared.
cs: Vyrovnávací paměť vyčištěna.
