Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Save
eo: Konservu

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Clear cache
eo: Purigu kaŝmemoron

en: Site configuration
eo: Retejaj agordoj

en: Database configuration
eo: Datumbaza agordo
