Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Save
fi: Tallenna

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site
fi: Sivusto

en: Clear cache
fi: Puhdista välimuisti

en: Site configuration
fi: Sivuston asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Database configuration
fi: Tietokannan asetukset

en: Caches cleared.
fi: Välimuistit tyhjennetty.
