Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Clear cache
ku: حەشارگە پاکبکەوە

en: Site configuration
ku: سازکارییەکانی ماڵپەڕ

en: About
ku: دەربارە

en: Database configuration
ku: شێوەپێدانی بنکەی دراوە

en: Caches cleared.
ku: حەشارگە پاکرایەوە
