Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Save
lt: Saugoti

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site
lt: Svetainė

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Site configuration
lt: Svetainės konfigūracija

en: About
lt: Apie

en: Database configuration
lt: Duomenų bazės nuostatos

en: Caches cleared.
lt: Kešas išvalytas.
