Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Save
oc: Enregistrar

en: Site name
oc: Nom del site

en: Clear cache
oc: Neteja la memòria cache

en: Site configuration
oc: Configuracion del site

en: About
oc: A prepaus

en: Database configuration
oc: Configuracion de la basa de donadas

en: Caches cleared.
oc: Memòries cau netejades.
