Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Save
sk: Uložiť

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site
sk: Stránka

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: Site configuration
sk: Konfigurácia stránky

en: About
sk: Informácie o

en: Database configuration
sk: Konfigurácia databázy

en: Caches cleared.
sk: Vyrovnávacia pamäť bola vyprázdnená.
